Powitanie Wiosny w zerówce

21 marca, w dniu rozpoczęcia wiosny odbyły się zajęcia biblioteczne pod hasłem Powitanie wiosny. Pani Agnieszka Wójtowicz na początku przeczytała dzieciom opowieść pod tytułem Wiosenne zabawy Kubusia Puchatka, której treść  bardzo się dzieciom spodobała. Z uwagą wysłuchały utworu i chętnie odpowiadały na zadawane pytania. Potem były wiosenne zagadki, a następnie zajęcia plastyczne.

Tym razem pani Agnieszka zaprosiła dzieci do wykonania Kapelusza Pani Wiosny. Dzieci przepięknie ozdobiły  kapelusze kwiatami, motylkami, ptaszkami i innymi wiosennymi ozdobami. Wszystkie przedszkolaki chętnie pozowały w swoich nowych, niecodziennych nakryciach głowy. Dzień minął nam wesoło i był pełen wrażeń.
                                                         J.K.