Konkurs Wiosna w wierszu i piosence

28 maja odbyła się w zerówce trzecia edycja konkursu pod hasłem „Wiosna w wierszu i piosence”. Udział wzięły prawie wszystkie przedszkolaki. Ze względu na trwające obostrzenia konkurs odbył się bez udziału publiczności. Dzieci prezentowały wybrane utwory o tematyce wiosennej.

W kategorii „piosenka” nagrodę wyśpiewała Lena Nizicka, wyróżnienie zaś Amelia Tęczar. W kategorii „wiersz” nagrodę przyznano dla Huberta Chmielowskiego, Mileny Bożek i Filipa Łyszczarza, a wyróżnienia dla Maksymiliana Kowalczyka i  Emilii Wójcik. Dyplomy i nagrody za udział otrzymali: Lena Wilk, Jakub Kolek, Alex Gorczyca i Filip Lurka, który otrzymał dodatkową nagrodę za piękny strój. Wszystkim gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach.

J.K.