Spełnienie marzenia – bez uzależnienia

Uczniowie z kl.V- Emilia Chmielowska i Kacper Kulawiak wzięli udział w powiatowym konkursie profilaktycznym na najlepszy komiks pn. „Spełnienie marzenia – bez uzależnienia”. Organizatorem konkursu była Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie wspólnie z Powiatowym Centrum Kultury i Turystyki w Wiśniowej, Starostwem Powiatowym w Strzyżowie, Gminnymi Komisjami Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Strzyżowie, Czudcu, Frysztaku, Niebylcu, Wiśniowej.

Celem konkursu było podejmowanie działań zmierzających do zmiany wzorców spożywania napojów alkoholowych oraz sięgania po substancje psychoaktywne.

Spośród wielu prac, które napłynęły z każdej z gmin powiatu, komisja wybrała po trzy najlepsze, które zostały przesłane do PCKiT w Wiśniowej, gdzie zostali wyłonieni zwycięzcy na szczeblu powiatowym konkursu.

Wyniki etapu gminnego:

Emilia Chmielowska- II miejsce