Zajęcia biblioteczne w zerówce

19 października rozpoczęły się w zerówce zajęcia biblioteczne „Spotkania z książką”. Pani Agnieszka Wójtowicz, prowadząca naszą filię gminnej biblioteki, zaprasza do nas ciekawych ludzi, którzy czytają dzieciom książki. Po ich wysłuchaniu przedszkolaki wykonują różne  zadania, mi in. prace plastyczne.

Jako pierwszy przybył do zerówki czarodziej i przedstawił  wiersz J. Tuwima „Lokomotywa”. Dzieci bardzo uważnie wysłuchały utworu i pięknie odpowiadały na zadawane przez panią Agnieszkę pytania. Zdziwienie dzieci było ogromne, gdyż czarodziejem okazał się pan dyrektor naszej szkoły Dariusz Data. Z niecierpliwością czekamy na kolejnych gości…..
                                                                                                                                         J. K.