Andrzejki 2022

W czwartek, 24 listopada obchodziliśmy w szkole andrzejki. Specjalnie do tego celu zatrudnione wróżki i wróżbita ze starszych klas odwiedzali młodszych uczniów  oraz przedszkolaków. Ich sale lekcyjne na chwilę zamieniły się w salony wróżb, gdzie odbyły się tradycyjne zabawy andrzejkowe. W godzinach wieczornych natomiast odbyła się dyskoteka dla uczniów klas starszych. Wspaniała muzyka, indywidualne spotkania z czarownicami, ciekawe zabawy i konkursy stworzyły niezwykły nastrój tegorocznych andrzejek.

Za organizację tego dnia dziękujemy opiekunce samorządu - pani Agnieszce, członkom samorządu, didżejom, wszystkim zaangażowanym. Specjalne podziękowania należą się paniom z Rady Rodziców, które zadbały o gastronomię – przepyszne muffinki i stosy gofrów. Dziękujemy naszej niezawodnej przewodniczącej RR - pani Ani Kulawiak, a także  Mirosławie Nizickiej, Izabeli Godek, Anecie Tabak i Agnieszce Ciołkosz.

K.G.