Zajęcia biblioteczne w zerówce (2)

Kolejne zajęcia biblioteczne „Spotkania z książką” odbyły się  25 listopada. Tym razem, zaproszonym przez panią Agnieszkę Wójtowicz gościem okazał się żołnierz  pan Tomasz Chmielowski. Przybył do nas w dniu Święta Pluszowego Misia, aby przeczytać dzieciom opowieść Dzielny miś.

Po wysłuchaniu opowiadania dzieci odgadywały imiona misiów, robiły pamiątkowe zdjęcia, wykonywały pracę plastyczną. Później pan Tomasz opowiadał dzieciom o pracy żołnierza, a przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem oglądały cały żołnierski „ekwipunek”. Spotkanie bardzo się dzieciom podobało, już czekają na następne…
                                                                                                           J.K.