Zajęcia biblioteczne w zerówce (5)

Dzieci nie mogły doczekać się kolejnego „Spotkania z książką”. Od kilku dni zastanawiały się kim będzie nowy gość. Tym razem pani Agnieszka  zaprosiła na zajęcia biblioteczne  -Panią Wiosnę. W pięknym kapeluszu, cała w kwiatach i z radosnym uśmiechem sprawiła, że w przedszkolu zrobiło się jeszcze bardziej kolorowo i radośnie.

Niecodziennym gościem okazała się pani Asia Basamania , mama Emilki, która przeczytała dzieciom książeczkę pt. Wiosna, panie Bocianie. Chociaż opowieść była dość długa przedszkolaki z uwagą wysłuchały całego utworu, a następnie odpowiadały na pytania  pani Agnieszki. Pani Wiosna nagrodziła wszystkich słodyczami.  Później z wielką ochotą dzieci wykonały pracę plastyczną Wiosenny kwiat. Dla Pani Wiosny na zakończenie zaśpiewały piosenkę „Wiosna w błękitnej sukience”. 23 marca to  był dzień pełen wrażeń….

J.K.