Wycieczka najmłodszych do „Fantazji” w Rzeszowie

29 maja odbyła się wycieczka najmłodszych do Centrum Zabaw dla Dzieci „Fantazja” w Rzeszowie. Wzięły w niej udział dzieci z zerówki, młodsza grupa przedszkolna oraz kilkoro rodziców. Wyruszyliśmy autokarem w słoneczny, poniedziałkowy poranek. Od godz. 10.00 rozpoczęło się wesołe szaleństwo na zjeżdżalniach, trampolinach, dmuchańcach,  w basenach z kulkami.

Dzieciom najbardziej przypadły do gustu dwupoziomowe labirynty, w których spędziły najwięcej czasu. Chłopcy rozgrywali mecze piłki nożnej na specjalnych „boiskach”, a dziewczynki przygotowywały potrawy w bajkowych, kolorowych kuchniach. Trudno było zakończyć zabawę, ale w radosnych nastrojach, zadowoleni, choć trochę zmęczeni wróciliśmy bezpiecznie w przedszkolne progi.
                                                                              J. K.