Wycieczka klas I-IV

Czerwiec to czas szkolnych wycieczek, dlatego w środę 07.06.2023r. uczniowie klas I-IV wybrali się na wycieczkę do wioski indiańskiej „Hokka Hey”
w Kunowej. Wyjazd udał nam się znakomicie. Wyjechaliśmy w deszczu, ale
 w dobrych  humorach. Przywitał nas gospodarz wyglądający jak Winnetou.

Oprowadzał nas po wiosce, gdzie czekało na nas wiele atrakcji, m.in: mini ZOO, a w nim: kangur Bennetta, lama, koza karłowata, egzotyczne ptaki i kilka indiańskich, malowanych  tipi. Rozległy teren sprzyjał  dobrej zabawie,
a jednym z jej elementów było zaklinanie pogody.  Następnie już przy słonecznej pogodzie  przebyliśmy tor przeszkód, naukę pieśni i tańców indiańskich, malowanie twarzy, wykonanie opasek indiańskich i przejażdżka na koniu. Po zakończonej zabawie uczestnicy wycieczki zjedli kiełbasę upieczoną na ognisku. Ponadto dzieci w sklepiku zakupiły pamiątki.

No cóż wszystko co dobre, szybko się kończy. Zmęczeni, ale bardzo zadowoleni, pożegnaliśmy to wyjątkowe miejsce i wróciliśmy do szkoły.
Na pamiątkę zostały nam piękne wspomnienia i wyjątkowe zdjęcia.

E.W
M.Dz.