Dzień Dziecka 2017

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

J. Korczak

Uśmiechu na pewno nie zabrakło podczas Szkolnego Dnia Dziecka, który odbył się 2 czerwca . W tym dniu czekało na nas wiele atrakcji. Dzień rozpoczęliśmy od seansu filmowego i poczęstunku w postaci ciasteczek i popcornu . Wiele radości sprawił dzieciom przejazd „ciuchcią”, podczas którego mogli podziwiać uroki naszej pięknej okolicy.

Rozgrywki sportowe ożywiły ducha rywalizacji  i dodały dzieciom jeszcze więcej energii. Każdy mógł również znaleźć coś dla siebie na szkolnym placu zabaw. Słodką niespodzianką okazała się wata cukrowa. A na koniec pokaz latawców przygotowanych przez dzieci biorące udział w „Konkursie Latawcowym”. I miejsce zdobyli ex aequo Gabriela Wojciechowska (kl. 0) i Kacper Kulawiak (kl.0). II miejsce zajęli również ex aequo Filip Lodarski i Oskar Lodarski (kl.III). III miejsce zajęła Anna Oparowska (kl. III), a wyróżnienie Paulina Borowiec (kl. II) .

Ag.J.

Krajobrazy Markuszowej - widoki z trasy kolejki (kliknij tutaj)

Wszystkie zdjęcia z dnia dziecka w szkole  (tutaj)